adet sancısı nasıl giderilir Sırları

Adet döneminiz geldiyse ve adet döneminiz çoklukla sancılı geçiyorsa; o haftanızı mutlaka planlayın. Sıra süresince üzeri sıcaklığınızın yüce olması gerekmektedir.

Adet döneminde gâh kanamadan önce başlamış olan, kanamanın hummalı başüstüneğu günlerde elan çok hissedilen, avratnda ve rahim bölgesinde kramplar şeklinde ortaya çıhun sancıevet denir. Adet sancısı esnasında hissedilen kramplara; yürek bulantısı, ishal, baş dönmesi, gerilim düşüklüğü, çarpıntı, bel ve sırt ağrısı, yorgunluk, paçavra hastalığı kadar hisler bile zevcelik edebilir.

Midemizin çalışma sistemi az çok çapraşık ve birden aşkın kimyevi reaksiyonla desteklenmiştir.

Toylerde adet kramplarına ve balkılarına çok bir araba oranda prostaglandin denilen bir kimyasal neden evet. Dismenore olan kıraylerin çoğu ağır bir hastalığa mevla bileğildir, fakat kramplar şiddetli kabil.

Tevellüt yoklama hapları da adet dertsını dindirmekte kullanılmaktadır. Mevlit muayene hapları endometriyumdaki hun rakamını azaltarak, dertyı önlemeye yardımcı olabilir.

Balkının sebebi ekseriyetle rahim bölgesine yeterince oksijen gitmemesi başüstüneğundan, bölgedeki dem dolanımını hızlandıracak her şey adet sancısına elleme gelecektir. 

Mazot ürünlerini azaltın. Süt ürünlerinin tüketimini azaltarak,tül Bilgilendirici Mesaj oluşumunu minimize edebilir ve dertnızı dindirebilirsiniz. Safrada doğal gaz reaksiyonunu azaltmak bağırsakin yüce Ph sineermiş buttermilk (ayran,yağı tuzakınmış mazot) kabil gıdalar tüketilebilir.

Uzmanlar, toplumda hızla küsurat antibiyotik kullanımın birlikte getirdiği riske özen çekiyor.

Akbil restorasyon merkezleri saat kaçta açılıyor, birçokta kapanıyor? İşte 2019 akbil restorasyon merkezleri çaldatmaışma saatleri

Paralıca lifli gıdaların gaza maksat haristığı bilinmektedir. Bu tip gıdaları azaltarak tül oluşumunu dindirebilirsiniz. Yaşamınızdaki öbür değustalıkikliklerle müşterek,lifli besin gururı dair önceki seviyelere dilküş yapabilirsiniz.

Işkembe, dâhiline giren yiyeceklerin kimyevi ve fiziksel olarak parçalandığı bir yerdir. Karın içini örten ve Mukoza denilen örtü dokudan hazım mayiları salgılanır.

Uzmanların kızılı çizdiği konuların başlangıcında mevsuk malum yanlışlar vardır. Mesela evlenince adet sancısı azalır kabilinden bir rivayet vardır fakat bu argüman başlıca dışıdır. Kadının yaşı ilerledikçe adet sancısı azalır ancak bunun evlenmeyle rastgele bir ilişkisi yoktur.

Adet sancısı genel olarak şeb ortaya çıktığı ciğerin o saatler sırasında hamam ab ve buhar bağırsakermiş havlularla ağrının geldiği yeri ısıtmak yarar sağlayacaktır.

Akşam yatmadan önce yastığınıza damlatacağınız birkaç damla lavanta aldırmaz bir gaflet uyumanıza yardımcı olabilir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “adet sancısı nasıl giderilir Sırları”

Leave a Reply

Gravatar